Na kontaktoni

Ne duam t'ju ndihmojmë të merrni shpejt informacionin që ju nevojitet, duke përfshirë opsionet, këshillat dhe çmimet.Për të na ndihmuar t'ju ndihmojmë, ju lutemi plotësoni këtë formular.Pasi të kemi informacionin tuaj, do t'ju kontaktojmë brenda orëve në vijim.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tucsen Photonics Co., Ltd

Tregtarët telefonojnë: 400-075-8880
Telefonatë pas shitjes: +86-591-28055080-818

Shtoni:5# Parku Industrial i zgjuar Wanwushe, Nr.2 Dega Yangqi Rd, Qyteti Gaishan, Zona Cangshan, Fuzhou, Fujian, PRC
Kodi postar: 350007

Tel:+86-591-28055080
Faks: +86-591-28055080-826
E-mail:support@tucsen.com
Uebfaqja kineze: www.tusen.net
Faqja e internetit në anglisht: www.tucsen.com

topPointer
kodPointer
telefononi
Shërbimi i klientit në internet
fundPointer
floatCode

informacion kontakti

qiri